İletişim Bilgileri

NANOTERMO ISITMA SİSTEMLERİ

 • Yetkili Kişi: Hakan Adıgüzel
 • Telefon numarası: +90 (0532) 651-26-99, 0216 412 44 48
 • MSN: hakanadiguzel1973@hotmail.com
 • Skype: hakan2
 • Adres: Atatürk mahallesi alemdağ cad. kalkan iş merkz no:67/25 kat :5, ÜMRANİYE, İstanbul, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
NANO-TERMO CLİMAX PORTATİF OZON SAUNA, resim 1
 • NANO-TERMO CLİMAX PORTATİF OZON SAUNA, resim 2
 • NANO-TERMO CLİMAX PORTATİF OZON SAUNA, resim 3
 • NANO-TERMO CLİMAX PORTATİF OZON SAUNA, resim 4
 • NANO-TERMO CLİMAX PORTATİF OZON SAUNA, resim 5
 • NANO-TERMO CLİMAX PORTATİF OZON SAUNA, resim 6

NANO-TERMO CLİMAX PORTATİF OZON SAUNA

OZON TERAPİLİ SAUNA,SAĞLIĞINIZA GÜZELLİK KATAR
sipariş alınır, 10 gün
Fiyat için bizi arayın
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Hakan Adıgüzel
 • Telefon numarası: +90 (0532) 651-26-99, 0216 412 44 48
 • MSN: hakanadiguzel1973@hotmail.com
 • Skype: hakan2
 • Adres: Atatürk mahallesi alemdağ cad. kalkan iş merkz no:67/25 kat :5, ÜMRANİYE, İstanbul, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

CLİMAX OZON TERAPİLİ SAUNA:

> Portatif olması,istenildiği anda bir dakikada kurulur,bir dakikada toplanır.
> Temizliği çok kolay ve anti bakteriyal iç kaplama kullanılmıştır.
> Isıtma sistemi kompozit kumaş rezistans kullanılmıştır.
> 450 wat eletrik harcar.
> Manyetik alan oluşturmaz.Sağlıklı ısı ortamı sağlar.
> Günde 1,50 TL elektrik harcar.(10 saat çalışma ile)
> Kilo vermek saunamızla çok daha kolay.(20 seans sonunda ayda 5 kilo)

OZON SAUNA NEDİR?

STRES, SELÜLOİT GİDERİCİ, ZAYIFLATICI, TOKSİN ATICI, SİNDİRİM VE DOLAŞIM DÜZENLEYİCİ, CİLDİ SIKILAŞTIRICI VE GÜZELLEŞTİRİCİ GİBİ ÖZELLİKLERİ BULUNAN VÜCUT BAKIM ÜNİTESİNİN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ, PERFORMANSLI KİLO VERMEYE YARDIMCI OLMASIDIR. GENELLİKLE SARKIK VÜCUTLAR, KARIN, BACAKLAR, KALÇA, POPO VE BELDE YERLEŞEN YAĞ VE SELÜLOİT DEPOLARINDAN KURTULMAK İÇİN KULLANILIR.

OZON SAUNA İLE ISI DERİNİN 4 İLE 6 SANTİMETRE ALTINA NÜFUS EDER. BÖYLELİKLE YAĞLAMA VE YAĞ PARÇALARI ARASINDA BİRİKMİŞ OLAN TOKSİNLERE RAHATLIKLA ULAŞILIP, BUHARLI KLASİK SAUNAYA GÖRE DAHA FAZLA TERLEME SAĞLAR.SICAKLIĞIN ETKİSİ İLE AÇILAN DERİ GÖZENEKLERİNDEN OZON EMİLEREK VÜCUDUN KAN, LENF VE YAĞ DOKUSUNA

GEÇER. LENFATİK SİSTEMİ TOKSİNLERİNDEN ARINDIRIR, CİLDİ TEMİZLER, KASLARI GEVŞETİR, KAN DOLAŞIMINI HIZLANDIRIR, BAKTERİ, VİRÜS VE MANTARLARI ÖLDÜRÜR.

TAŞINABİLİR PORTATİF SAUNA KULLANIM KOLAYLIĞI SAYESİNDE TERCİH EDİLMEKTEDİR. OZON FARKLI MEKANİZMALARLA SELÜLİTTE BÜYÜK ORANDA ETKİLİDİR. DOYMAMIŞ YAĞ ASİTLERİNİN ÇİFT BAĞLARI ILE REAKSİYONA GİREREK YAĞ ZİNCİRLERİNİN KIRILMASINA NEDEN OLUR. OKSİJENİN ETKİSİYLE HİDROFOBİK(SU SEVMEYEN) YAĞLAR, DAHA AZ STABİL OLAN HİDROFİLİK (SUYU SEVEN)

YAĞLARA DÖNÜŞÜRLER VE VÜCUTTAN ATILIRLAR.

ALYUVARLARIN OKSİJEN TAŞIMA KAPASİTESİNİ ARTIRARAK MİKRO DAMARLARDAKİ DOLAŞIMIN DÜZELMESİ İLE

YAĞ DOKUSU HÜCRELERİNİN METABOLİZMASI NORMALE DÖNER.

OZON SAUNA TERAPİLERİNİN SELÜLİTİN GELENEKSEL TEDAVİSİNDEN DAHA ETKİN OLDUĞU BİLİNMEKTEDİR.

DETOKS(TOKSİNLERDEN ARINDIRICI) ÖZELLİĞİ İLE VÜCUDUMUZDAKI KİMYASALLARIN (DETERJAN, KATRAN,

PETROL ÜRÜNLERİ, SİGARA, İLAÇ VE ASİDİK MADDELERİ) VÜCUTTAN ATILMASINI SAĞLAR.

BİRİKMİŞ TOKSİNLER VE KİMYASALLAR YAVAŞ YAVAŞ SAĞLIKLI DOKU VE HÜCRELERİ YOK EDERLER. BU DURUM

HEM BİRÇOK HASTALIĞIN HEM DE YAŞLANMANIN SEBEBİDİR.

OZON SAUNA BU BİRİKMİŞ TOKSIN VE KİMYASALLARI OKSİDE EDER.

OZON SAUNA DERİNİN TEMİZLENME KAPASİTESİNİ TER BEZLERİNİN AKTİVASYONUNU UYARARAK ARTIRIR VE

ARTMIŞ KAN DOLAŞIMI YOLU İLE SAĞLIKLI YAPIDA VE SIKILIKTA DERİ OLUŞUMUNU SAĞLAR.

BUHARLA AÇILAN GÖZENEKLERDEN OZON YAĞ DOKULARINA VE LENF BEZLERİNE ULAŞABİLİR. BÖYLECE LENF DOKUSU TOKSİNLERDEN TEMİZLENİR.

OZON SAUNA DERİNİN ÜÇÜNCÜ BİR BÖBREK, İKİNCİ BİR AKCİĞER SİSTEMİ GİBİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR.

SELÜLİT TEDAVİSİNDE OZON FARKLI MEKANİZMALARLA ETKİ GÖSTERİR. CİLT ALTINDA BİRİKEN YAĞ

ASİTLERİYLE ETKİLEŞEREK YAĞ ZİNCİRLERİNİN KIRILMASINA VE VÜCUTTAN ATILMASINA NEDEN OLUR.

SELÜLİTTE ÖNEMLİ BİR PROBLEM OLAN OKSİJEN EKSİKLİĞİNİ GİDERDİĞİ, KAN AKIMINI O BÖLGEDE DE ARTIRDIĞI İÇİN YAĞ DOKUSUNUN METABOLİZMASINI NORMALE DÖNDÜRÜR.

NANO-TERMO OZON SAUNANIN FAYDALARI:

Ozon vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir, hastalıklarla mücadelesinde yardımcı olur ve iyileşme potansiyelini arttırır.

Sıcak su buharı sayesinde vücut ısısı artar ve böylece deri gözenekleri açılır, terleme başlar. Gözenekler açılıp da deri nemlenmeye başladığında saunadaki ozon, gözeneklerden emilir. Bu deri hücrelerinin oksijenden zengin bir ortamda kalmasına, dolayısı ile metabolizmanın ihtiyacı olan oksijen tamamlanınca detoksifikasyonun başlamasını, toksinlerin oksidasyonunu ve vücudun kan dolaşımı ile lenfatik sistem gibi doğal artık giderme sistemlerinin çalışmasını sağlar. Böylece atıklar vücuttan uzaklaştırılır.

Ozon, temas eder etmez deri yüzeyi, kesilmiş deri yüzeyi ve gözeneklerde bulunan bakteri, virüs ve mantarları yok eder. Sonuç, hem iç hem de dış deride sağlığın elde edilmesidir. Sağlıklı deriden kastedilen, sıkı ama elastik, aynı zamanda parlayan deridir. Isı ve buhar, lokal kan dolaşımını da geliştirir, böylece oksijen açısından zenginleşen kan, hücrelerin ve dokuların daha hızlı iyileşmesini ve kendini yenilemesini sağlar. Ozon sauna kaslardaki laktik asiti giderdiğinden gevşeme ve rahatlık sağlayarak vücudu adeta tazeler.

Kaslar ve Kronik Yorgunluk Üzerine Etkisi :
Kaslardaki laktik asit birikimini azaltarak kasların gevşemesini sağlar. Kan dolaşımının hızlanması incinmiş, zarar görmüş kasların daha hızlı tamirini sağladığından kas travmaları sonrası çabuk ve ağrısız iyileşme için ozon sauna oldukça etkili olacaktır.

Kalp-Damar Sistemini Düzenleme :
Ozon Sauna, kardiovasküler sistemi ve kan basıncını olumlu yönde etkileyerek, kardiovasküler sisteme stressiz bir antreman yaptırır.

Böbrek Fonksiyonlarının Düzenlenmesi :
Ozon sauna ter bezlerini uyararak terlemeyi arttırma yolu ile lenfatik sistemde birikmiş toksinleri, ağır metalleri, kimyasal maddelerin atılmasını hızlandırarak böbreğe yardımcı olur. Toksinleri okside ederek, deri, akciğer, böbrek ve kolon yolu ile atılmasını sağlar. Böbreklerin 24 saat boyunca çalışmasını gerektiren ağır metallerin boşaltım işini , saunada terleme yolu ile 15 dakikada yerine getirir. Bu nedenle doktorlar, ağır böbrek hastalarına ozon saunayı önermektedir.

Temiz ve Hijyenik Bir Cilt :
Ozon, virus bakteri ve mantarları öldürdüğünden bunların sebep olduğu deri enfeksiyonlarını tedavi eder. Ter kokularını önler. Daha temiz, daha yumuşak yenilenmiş bir cilt sağlar. Sağlıklı deriden kastedilen, sıkı ama elastik, aynı zamanda parlayan deridir. Isı ve buhar ,damar genişlemesini sağlayarak lokal kan dolaşımını arttırır. Kan, lenf ve deri hücrelerine nüfuz eden ozon sayesinde dokuların iyileşmesi ve kendini yenilemesi hızlanır. Pürüssüz ve temiz bir cilde sahip olursunuz.

Detoks Etkisi :
Yaşayan insan bedeni içinde birçok kimyasal reaksiyonlar gelişir ve bazı toksin türünde vücuda zararlı maddeler oluşur. Bu maddeler normalde deriden ter, karaciğerden safra yoluyla barsaklardan ve idrar yoluyla böbreklerden atılır. Ozon saunada ısı ve nem yardımıyla bu maddeleri terle hızlı şekilde vücuttan uzaklaştırılır. Ozan sauna ile ısı derinin 4 ile 6 santimetre altına nüfus ediyor.Böylelikle yağlama ve yağ parçaları arasında birikmiş olan toksinlere rahatlıkla ulaşılıp, buharlı klasik saunaya göre 7 kat daha fazla terleme sağlar.

Dolaşımın Hızlanması :
Isı ve gazların etkisiyle kan dolaşımı hızlanır. Kalp damar sistemi zararsız bir egzersizden geçirilmiş olur. Artan kan dolaşımı tansiyon üzerine olumlu etkiler yaratırken tüm dokuların daha iyi oksijenlenmesi ve atıkların hızla uzaklaştırılmasına neden olur.

Zayıflama :
Artan beden ısısı, dolaşımın hızlanması ve ozon oksijen gazlarının etkisiyle vücutta kalori yakılmasına yol açar. Bir seans ozon sauna 250 ila 500 kcal, harcanmasına neden olur. Yakılan kalori çıkılan ısı ve kişinin beden özelliklerine, yaşına göre değişmektedir. Sadece ter yoluyla 500 gr civarında saunaya giriş ve çıkış farkları olmaktadır.

Ağrı Giderici Etkiler :
Ağrıya neden olan temelde dokularda bazı zararlı toksinlerin birikmesi, çeşitli nedenlere bağlı ödemler, dolaşım bozuklukları ve yetersizlikleridir. Isı, nem ve ozon oksijen yardımıyla artan dolaşım, azalan ödem ve toksinlerin ortamdan uzaklaştırılması ağrı hissinin yok olmasını sağlar.

Mikroptan Arındırır :
İnsan derisi vücudu dış ortamdan gelebilecek çeşitli mikroplara karşı korur. Fakat bir çok mantar, bakteri deriye nüfuz ederek çeşitli hastalıklara neden olur. Ozon ve oksijenin yardımıyla bu tür zararlı mikro organizmalara öldürülüp etkisiz hale getirilir. Bu sayede temiz, sağlıklı bir cilde sahip olunur.

Yaşlanma Etkilerinin Giderilmesi :
Geçen yıllar ve çeşitli etkilerle cildimiz her geçen gün biraz daha yaşlanır. Zararlı ışınlar, toksik maddeler derinin hücrelerinin yaşlanmasına, kurumasına ve buruşmasına neden olur. Uygun nem ve ozon oksijenin yardımıyla deri hücreleri daha sağlıklı hale gelirler. Yeni hücreler gelişir. Üst yüzeyde bulunan ölü ve yaşlı hücreler dökülerek alttan genç, sağlıklı hücrelerin gelmesi sağlanır.

Sellülitleri Giderir ve Oluşumunu Önler :
Deri ve deri altındaki dokuların oksijenlenmesinin, dolaşımının azalmasının sonucu olarak sellülit oluşur. Hücrelerdeki atık maddelerin uzaklaştırılması, deri altı yağ dokusunun oksijenlenerek dolaşımının artması, yağların yakılması ve dokuların sağlıklı hale amaçlanır. Adeta oksijenle yıkanan dokular çok daha pürüzsüz, temiz ve sağlıklı hale gelir.

Stresi ve Stresin Etkilerini Giderir :
Sauna uygulaması esnasında solunum, dolaşım ve kalp damar sistemi çalışması hızlanır. Bu sistemler bir tür egzersiz yapmış olurlar. Aktive olan iç salgı sistemlerinin de etkisiyle strese neden olan hormonal mekanizmalar bu sayede düzene girer. Stres nedeniyle kasılan adale dokuları gevşer. Azalan dolaşım artarak stresin yarattığı rahatsız edici etkiler ortadan kalkar.

Ruhsal Şikayetleri Azaltır :
Ozon ve oksijenin salgı sistemlerine olan etkileri ve beyin üzerine yararları nedeniyle uykusuzluk, depresyon gibi şikayetlerin giderilmesinde, ortaya çıkmasının engellenmesinde yararlıdır.

Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Güzellik salonu malzemeleri ve aksesuarları
Oluşturma tarihi: 13.04.2012 13:00
Düzenleme tarihi: 13.04.2012 13:03